• Hey Guest, we're evolving the future of TeaSpeak.
    You're invited to join the discussion here!

[HUN] Magyarok! Ha segítség kell ide gyertek! :)

TecWar

Active member
Sziasztok!

Mivel egyre több magyar van itt a fórumon ezért elindítok egy ilyen kis beszélgetőt, ha kérdésed van itt felteheted magyarul :)
 

Eixo07

New member
Hali! Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy azt nem lehet valahol beállítani, hogy mikor létrehozok egy szobát vagy csatlakozik valaki ne írja bele a descriptionba, hogy: I don't have a description?
 

TecWar

Active member
Hali! Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy azt nem lehet valahol beállítani, hogy mikor létrehozok egy szobát vagy csatlakozik valaki ne írja bele a descriptionba, hogy: I don't have a description?
Szia, a config fájlban ha kitörlöd az üzenetet akkor nem fog beleírni semmit.
 

Eixo07

New member
Átnéztem, de sajnos nem találtam ilyet. Illetve olyan gondba ütköztem, hogy elsőnek mikor legenerálta a Quary jelszót akkor betudtam lépni Yatqaba, viszont egyszer kifagyott és azóta nem tudok belépni.
 

Broenor

Member
Sziasztok egy kérdés lenne. Hogy tudom megoldani ismerősömnek kellene. Windows10 alatt futtatni a teaspeakot. Gondoltam virtualis gépet létrehozó neki egy linuxal de nem szereti a Linuxot. Win 10 alatt megtudjuk másként ezt oldani?
 

Broenor

Member
Szerver a klienset tudom hogy van Windows alá. De megoldodott Windows alatt linux alrendszerként fut és úgy elindul win10 alatt a tea server.
 

huckRRR

New member
Sziasztok. Valaki tudja hogy kell azt elérni , hogyha leál a vps és újra indul akk auto a tea is startoljon?